Návod
na starostlivosť

Dekorácia zo stabilizovaného machu a/alebo stabilizovaných rastlín

Stabilizovaný mach a rastliny sú 100% prírodný materiál, upravený špeciálnym procesom. Pri procese stabilizácie sa zachovávajú prirodzené vlastnosti – mäkkosť, prirodzený vzhľad. Keďže sa jedná o prírodný materiál, farby a veľkosti sa môžu líšiť. Môže sa stať, že po obdržaní/inštalovaní dekorácie zo stabilizovaného machu a/alebo stabilizovaných rastlín, budete cítiť pach – tento je výsledkom stabilizačného procesu, je úplne zdraviu neškodný a časom vyprchá (dĺžka času je ovplyvnená externými faktormi prostredia). Pri dekoráciách z plochého machu môžete v prvých týždňoch pozorovať trúsenie, ktoré je spôsobené povahou daného materiálu a po čase vymizne.

Pre zachovanie farby a jedinečných vlastností je potrebné zabezpečiť a dodržiavať nasledovné pravidlá:

  1. Nepolievať.
  2. Neskladovať/neumiestňovať v príliš vlhkom (nad 80%) alebo príliš suchom (pod 50%) prostredí, ako ani v blízkosti výhrevných telies.
  3. Neumiestňovať na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti žiaroviek a iných zdrojov vysokej teploty.
  4. Neumiestňovať na lakom alebo olejom upravené plochy bez podkladu.
  5. Zabrániť manuálnemu poškodeniu.

Dekorácie zo stabilizovaného machu sú bezúdržbové, ale pokiaľ ich potrebujete zbaviť prípadného prachu či iných nečistôt, použite prachovku alebo vlhkú (nie mokrú) handričku.

Green!n
Green!n
Machové steny a obrazy GREENIN

Vznik značky GREENIN je spojený s našim záväzkom ponúkať produkty a služby, ktoré sú prospešné pre ľudí. Kladieme dôraz na ručné, originálne a kvalitné spracovanie, trvalú udržateľnosť, minimalizáciu negatívneho dopadu našej činnosti na životné a sociálne prostredie, férové dodávateľsko-odberateľské vzťahy.

NATURAL SOLUTIONS, s.r.o. | 2018 | Všetky práva vyhradené.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií ,  nastavenia cookies